Czy system posiada funkcję „Walk-Assist”? • POWERower

Twój własny rower elektryczny - najważniejsze kwestie, pytania i odpowiedzi

Czy system posiada funkcję „Walk-Assist”?

Title:

Description:

TAK! Zestaw LIFT-MTB posiada funkcję wspomagania podczas prowadzenia

Walk-Assist to funkcja pozwalająca wspomagać się silnikiem podczas prowadzenia roweru, gdy natrafi się na rzeczywiście trudne warunki i prowadzenie jest konieczne. Zestaw Lift-MTB posiada funkcję wspomagania. Wynika to z natury konstrukcji zestawu. Ponieważ zestaw nie posiada czujnika pedałowania, więc nie ma potrzeby włączać funkcji wspomagania w jakiś specjalny sposób, jak ma to miejsce w firmowych rowerach  elektrycznych. Po prostu wystarczy delikatnie, w zależności od potrzeb, operować manetką uzyskując mniejsze, bądź silniejsze wspomaganie. W ten sposób, nie dość, że prowadzenie jest lżejsze, to wręcz można się „windować” do góry – rower ciągnie nas podczas spaceru.

Co ciekawe, funkcja ta działa o niebo lepiej niż w rowerach elektrycznych. Mając zestaw Lift-MTB to użytkownik decyduje o sile wspomagania, podczas gdy w rowerach elektrycznych siła ustawiona jest fabrycznie na stałe i nie ma możliwości decydowania o mocy wspomagania. W większości przypadków, których doświadczyliśmy, wspomaganie nie było wystarczające. Z zestawem Lift MTB nie ma tego problemu.

Uwaga! Podczas włączonej funkcji Walk-Assist pedały roweru kręcą się. Należy uważać, by nie uderzyć się o podczas prowadzenia roweru.

Prowadzimy firmowe rowery elektryczne na Lubań w Gorcach. Funkcja wspomagania prowadzenia jest niewystarczająca – fabrycznie ustawiona siła wspomagania w tych warunkach jest za słaba.

Tak powinno wyglądać prowadzenie roweru elektrycznego z włączonym wspomaganiem Walk-Assist :)Pytania? Zadzwoń!

pn.-pt. 9:00-17:00

886-586-554

Pytania? Napisz!

odpowiemy najszybciej jak to możliwe

info@powerower.pl

Copyright: POWERower.pl (Bielsko-Biała) | CYC Motor Polska | Lift-MTB Polska | Paradox Kinetics Polska
Polityka korzystania ze strony | info@powerower.pl