e-MTBeskidy – Hrobacza Łąka [01.2020] • POWERower

sty 13, 2020
e-mtbeskidy_01-2020-1280x697.jpg

Druga edycja cyklicznej zabawy z POWERower. Styczeń 2020 to pętla z Bielska-Białej na Hrobaczą Łąkę. Dołącz do nas!

Zawody elektrykami po Beskidach

Zapraszamy do rywalizacji wszystkich posiadaczy rowerów elektrycznych. Przez cały styczeń 2020 ścigamy się o najlepszy czas na trasie spod Gemini na Hrobaczą Łąkę i z powrotem. Link do trasy w aplikacji Strava (segment): kliknij tutaj.

Zabawa polega na tym, by w jak najkrótszym czasie przejechać zaproponowaną przez nas pętlę na swoim elektrycznym rowerze. Mile widziane podanie danych swojego roweru, w szczególności rodzaju napędu (mocy) i wielkości baterii. Na początku lutego nagrodzimy zwycięzcę medalem. W kolejnym miesiącu wyznaczymy Wam następne zadanie. Mamy nadzieję rywalizować w ten sposób przez cały rok 2020!

Dołącz do naszego klubu: Strava – POWERower

Rękawica rzucona – zobacz, kto już stanął do rywalizacji i jaki osiągnął czas. Nie masz elektryka? To nie problem, spróbuj swoich sił rowerem, który posiadasz. Najważniejsza jest dobra zabawa!

 


Trasę na styczeń 2020 opracowaliśmy tak, by w jak najmniejszym stopniu prowadziła po drogach. Mamy więc ścieżki rowerowe, szlaki piesze w górach (uważajcie na turystów!), nieznakowane leśne dukty i drogi publiczne o znikomym ruchu samochodowym. Pętla jest widokowa, pełna fantastycznych zjazdów i co najważniejsze – prowadzi do baru! Choć o ściganie tu idzie, to przyjemności krótkiej przerwy z pięknymi widokami nie można sobie odmówić. Zawitajcie do schroniska górskiego na Hrobaczej Łące, które powstało ze zgliszczy po niedawnym pożarze.

Suma podjazdów wynosi 500 metrów, a długość 26 km. Trasę można pokonać w nieco ponad godzinę, więc świetnie nadaje się na krótkie zimowe dni.Pytania? Zadzwoń!

pn.-pt. 9:00-17:00

886-586-554

Pytania? Napisz!

odpowiemy najszybciej jak to możliwe

info@powerower.pl

Copyright: POWERower.pl (Bielsko-Biała) | CYC Motor Polska | Lift-MTB Polska | Paradox Kinetics Polska
Polityka korzystania ze strony | info@powerower.pl