e-MTBeskidy – Magurka [12.2019] • POWERower

gru 2, 2019
e-mtbeskidy-magurka-1280x697.jpg

Rozpoczynamy cykliczną zabawę w rywalizację na ciekawych trasach górskich w okolicy Bielska-Białej. Na początek Magurka. Dołącz do nas!

Zawody elektrykami po Beskidach

Zapraszamy do rywalizacji wszystkich posiadaczy rowerów elektrycznych. Przez cały grudzień 2019 ścigamy się o najlepszy czas na trasie spod Gemini na Magurkę i z powrotem. Link do trasy w aplikacji Strava (segment): kliknij tutaj.

Zabawa polega na tym, by oczywiście w jak najkrótszym czasie przejechać całą pętlę swoim elektrykiem. Mile widziane podanie danych swojego roweru, w szczególności rodzaju napędu (mocy) i wielkości baterii. Na początku stycznia nagrodzimy zwycięzcę medalem i od razu wyznaczymy nowy cel – kolejną interesującą pętlę po Beskidach. Bo o Beskidach wiemy prawie wszystko, podobnie jak o napędach centralnych do rowerów :)

Dołącz do naszego klubu: Strava – POWERower

Rękawica rzucona – zobacz, kto już stanął do rywalizacji i jaki osiągnął czas. Nie masz elektryka? To nie problem, spróbuj swoich sił rowerem, który posiadasz. Najważniejsza jest dobra zabawa!

 

10% zniżki na napoje, w tym doskonałe grzane piwo (oczywiście bezalkoholowe), w Chacie na Magurce po okazaniu grafiki naszej zabawy!

 

Trasę na grudzień opracowaliśmy tak, by w jak najmniejszym stopniu prowadziła po drogach. Mamy więc ścieżki rowerowe, szlaki piesze w górach (uważajcie na turystów!), nieznakowane leśne dukty i drogi publiczne o znikomym ruchu samochodowym. Pętla jest widokowa, pełna fantastycznych zjazdów i co najważniejsze – prowadzi do baru! Choć o ściganie tu idzie, to przyjemności krótkiej przerwy z widokiem na Skrzyczne i Kotlinę Żywiecką nie można sobie odmówić. Zawitajcie do Chaty Turystycznej na Magurce.

Suma podjazdów wynosi 600 metrów, a długość 21 km. Trasę można pokonać w około godzinę, więc świetnie nadaje się na krótkie zimowe dni. Zobaczcie co Was czeka, gdy zdecydujecie się wziąć udział w zabawie:

 Pytania? Zadzwoń!

pn.-pt. 9:00-17:00

886-586-554

Pytania? Napisz!

odpowiemy najszybciej jak to możliwe

info@powerower.pl

Copyright: POWERower.pl (Bielsko-Biała) | CYC Motor Polska | Lift-MTB Polska | Paradox Kinetics Polska
Polityka korzystania ze strony | info@powerower.pl