e-MTBeskidy – Szyndzielnia-Błatnia [06.2020]

Maj 31, 2020
e-MTBeskidy_CZERWIEC_2020_Szyndzielnia_-1280x697.jpg

Po przerwie z powodu pandemii, wracamy z czwartą edycją cyklicznej zabawy z POWERower. Czerwiec 2020 to klasyk Szyndzielnia – Błatnia. Zmierz się!

Zawody elektrykami po Beskidach

My znaczymy trasę, a Wy przez cały miesiąc wykręcacie najlepszy czas swoim elektrykiem. Strava mierzy kto wygrał. Nie zapomnijcie podać marki i modelu roweru oraz specyfikacji napędu elektrycznego i wielkości baterii. Na razie nie wyznaczamy kategorii. Zobaczymy jak Wam pójdzie :) ZAPRASZAMY!


Zdjęcia z trasy


Zaczynamy na lotnisku w Aleksandrowicach i od razu kierujemy się pod Dębowiec. Najpierw asfaltami, a potem łatwym szutrem szybko znajdujemy się przy schronisku. Dalej wciąż klasycznie – czerwonym szlakiem, czyli szeroką nartostradą jedziemy na Szyndzielnię. Ze schroniska wciąż czerwonym w stronę Klimczoka. Na rozwidleniu przeskakujemy na czarny szlak, omijamy szczyt Klimczoka i dalej żółtym szlakiem przez Stołów na Błatnią do trzeciego już schroniska. Stąd jeszcze trochę szlakami w stronę Jaworza (żółtym), a potem na krótką chwilę łapiemy tzw. „Szklany Szlak”, by ostatecznie zjechać łagodną trasą wokół Bucznika do Jaworza. Szlakiem Greenways i czarnym turystycznym docieramy do końca pętli na lotnisku.

Trasa w zdecydowanej większości prawie każdemu znana. Łatwa technicznie, ciekawa widokowo. Długość jedynie 30 km, a suma podjazdów niespełna 900 m. Dla każdego! Do przejechania w ciągu 2 godzin. Nie wykręcaj się, że nie masz czasu! :)

Dołączajcie do naszego klubu na Strawie:

https://www.strava.com/clubs/powerower

Segment CZERWIEC 2020 do zaliczenia tu:

https://www.strava.com/segments/24262434

Autor najlepszego czasu miesiąca dostaje od nas duży drewniany medal i wybraną mapę w formie papierowej i elektronicznej od krakowskiego wydawnictwa Compass, które włączyło się do tej zabawy, za co dziękujemy!

 Jesteś gotów na rower elektryczny?


Zamów 886-586-554

Masz wątpliwości lub pytania?


Zadzwoń 690-174-232

Copyright: POWERower.pl | Lift-MTB Polska / Paradox Kinetics Polska / Bafang Dealer | Bielsko-Biała | info@powerower.pl