Mapa stacji ładowania rowerów elektrycznych • POWERower

lis 27, 2020
mapa-stacji-ladowania-rowerow-elektrycznych-1280x720.jpg

Tworzymy wspólnie mapę z punktami, w których znajdują się stacje ładowania rowerów elektrycznych. Zachęcamy do zgłaszania nowych miejsc!

Mapa miejsc (stacji) ładowania rowerów elektrycznych

Do końca 2022 roku mapę miejsc, w których można naładować rower elektryczny prowadziliśmy w Google Maps. W 2023 przenieśliśmy ją w bardziej przyjazne miejsce, jakim są czeskie mapy.cz.

Będąc na stronie mapy.cz wpisz w pole wyszukiwania frazę będącą kategorią dla stacji ładowania rowerów elektrycznych, czyli: „stacja ładowania rowerów elektrycznych i skuterów” lub skorzystaj bezpośrednio z tego linku: mapa stacji ładowania rowerów elektrycznych. Wyświetli się mapa z warstwą punktów pokazujących miejsca ładowania rowerów elektrycznych.

Uwaga! Niektóre punkty wprowadzane przez użytkowników map, są przypisane do innej, ogólniejszej kategorii, co uniemożliwia wyświetlanie ich wszystkich razem. Kategoria bardziej ogólna to „stacja ładowania”. Można także przeszukiwać mapę pod hasłem „e-bike charging station”.

Jeśli napotkałeś w terenie na nową stację ładowania lub widzisz błąd na mapie (np. zła lokalizacja stacji lub nieaktualna stacja), zgłoś to!


Zgłoszenie nowego miejsca ładowania do POWERower.pl  Pytania? Zadzwoń!

  pn.-pt. 9:00-17:00

  886-586-554

  Pytania? Napisz!

  odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  info@powerower.pl

  Copyright: POWERower.pl (Bielsko-Biała) | CYC Motor Polska | Lift-MTB Polska | Paradox Kinetics Polska
  Polityka korzystania ze strony | info@powerower.pl