Sprawy techniczne

14 października, 2022

Rower elektryczny – na ile km wystarczy bateria?

"Ile przejadę na jednej baterii na rowerze elektrycznym?" - to najczęściej zadawane nam przez Was pytanie przed decyzją zakupu napędu elektrycznego CYC Motor lub innego. Odpowiadamy!
20 stycznia, 2022

Elektryczne napędy centralne do rowerów – co kupić w 2022?

Podsumowanie najlepszych napędów elektrycznych do rowerów dostępnych w 2022 roku. Tylko zestawy centralne. O czym trzeba wiedzieć i co kupić w 2022 roku.
8 października, 2020

Jaki silnik do roweru? Który napęd centralny jest lepszy? Porównanie!

Jaki silnik do roweru wybrać? Czym różni się Bafang BBSHD 1.000 W od CYC Motor? Który napęd centralny jest lepszy - Bafang 500 W czy Lift-MTB? Jaki napęd elektryczny kupić? Odpowiadamy - zestawienie napędów.
12 sierpnia, 2019

Jaka jest maksymalna prędkość (Vmax) jazdy na rowerze elektrycznym?

Tytułowe pytanie, to jedno z najczęściej zadawanych zaraz obok pytania o zasięg, jaki można pokonać rowerem elektrycznym bez doładowania, czyli na jednej baterii. Oto krótki artykuł o maksymalnej prędkości na rowerze z silnikiem elektrycznym.
17 lipca, 2019

Bafang czy Lift-MTB – który napęd centralny wybrać do swojego roweru elektrycznego?

Oba napędy centralne, zarówno Bafang jak i Lift-MTB można kupić w cenie ok. 5.000 zł wraz z baterią. Wymieniamy ich najważniejsze cechy, aby ułatwić wybór jednego z nich do swoich potrzeb.
4 czerwca, 2019

Napęd elektryczny – dlaczego nie w kole?

Tytuł trochę zaczepny, ale wojny systemów nie będzie. Będzie co najwyżej mała bitwa, a raczej wyjaśnienie dlaczego nie zajmujemy się napędami elektrycznymi umieszczonymi w kołach z […]
16 maja, 2019

Jak efektywnie wykorzystać wspomaganie elektryczne w rowerze

Z rowerem elektrycznym jest jak z samochodem - może palić jak smok, ale też da się jeździć oszczędnie. Znając kilka prostych zasad, można z niedużej baterii wycisnąć wiele i zajechać dalej i wyżej.
20 kwietnia, 2019

E-kity bez kitu, czyli wstęp do własnego roweru elektrycznego -cz. 2.

Czy wiesz, że możesz łatwo zmienić swój rower w rower elektryczny e-bike? Dowiedz się podstawowych i najważniejszych rzeczy i zacznij działać!
E-kity bez kitu, czyli wstęp do własnego roweru elektrycznego -cz. 2.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na naszą Politykę Prywatności
Polityka Prywatności